APS HABER / OĞUZHAN ARSLAN - 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlen Gençlik Şöleni renkli görüntülere sahne oldu. Tire’de ilk kez düzenlen “Color Fest” gençleri coşturdu.

Tire Belediyesi tarafından Fatih Sultan Mehmet Parkı’nda düzenlen Color Fest ve Dj Aleyna Kanmaz’ın sahne performansı ile Tireli gençler doyasıya eğlenirken, etkinliğe katılan Tire Belediye Başkanı Hayati Okuroğlu, gençlerin eğlencesine katılınca, renkli görüntüler oluştu. Sahneye çıkarak gençlerin bayramını kutlayan Başkan Okuroğlu, daha sonra alandaki gençlerle bol bol fotoğraf çektirdi. 

Gençlere dağıtılan renkli toz boyalarla eğlencenin tadını çıkaran gençler, The Personel rock grubunun birbirinden güzel seslendirdiği şarkılar ile eğlenmeye devam ettiler.

İzmir  bayramda bomboş kaldı İzmir bayramda bomboş kaldı

GENÇLERE YAKIŞIR ŞEKİLDE KUTLANSIN İSTEDİK
Etkinliklerle ilgili konuşan Başkan Okuroğlu, “19 Mayıs, kurucu liderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü andığımız gibi aynı zamanda bir gençlik bayramı ve bunun gençlere yakışacak şekilde kutlanmasını istedik. Programımızı tamamen onlar için hazırladık. Katılım yoğun oldu. Gençlerle birlikte gün boyu eğlendik.” Dedi.

Editör: Oğuzhan Arslan