APS HABER / OĞUZHAN ARSLAN - Son  dönemde özel hayatıyla gündemden düşmeyen 38 yaşındaki ünlü şarkıcı Hadise  Açıkgöz, yaz sezonunu geçtiğimiz günlerde açmıştı. Hadise, deniz kenarında çekilen bikinili pozlarını peş peşe paylaşmıştı.

Güzel şarkıcı, gönderisine dünyaca ünlü meslektaşı Cher'in 1996'da verdiği bir röportajda kullandığı, bir efsane haline gelen "Anne, zengin adam benim!" cümlesini yazmıştı.

TATİL POZLARINI PAYLAŞTI

Ahu Tuğba hastaneye kaldırıldı Ahu Tuğba hastaneye kaldırıldı

Maldivler'de tatil pozlarını paylaşmaya devam eden Hadise, son olarak göğüs ve sırt dekolteli elbisesiyle çekilen karelerini 14.7 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından yayınlamış ve binlerce beğeni almıştı.

DANSI OLAY OLDU

Her konseri ve her performansı olay şarkıcı, sosyal medya  pozları kadar sahnedeki hareketleriyle de adından söz ettirmeyi başarıyor. Ünlü isim geçtiğimiz akşam verdiği 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı için İzmir 'de sahne aldı. Hadise, dansıyla olay oldu.

Hadise, cesur dansıyla dikkatleri üzerine çekti Sosyal medya yıkıldı

Instagram hesabından paylaştığı cesur sahne tarzıyla yaptığı dans sosyal medyayı sallayan Hadise'ye: 'Her konuda yetenekli', 'Ses desen var sahne hakimiyeti desen var', 'Ne yapsa yakışıyor' gibi yorumlar geldi.

Kendisini izleyen binlerce İzmirli ile şarkılarını söyleyen sanatçı 1.5 saat aralıksız dans edip, şarkılarını söyledi. Hadise performansı ile seyircisinden tam puan alırken, Züleyha Kuru tasarımı kıyafetiyle de yine ışıl ışıldı. Hadise turnesine Diyarbakır, Gaziantep, Konya ve Adana konserleri ile devam edecek.

Hadise, cesur dansıyla dikkatleri üzerine çekti Sosyal medya yıkıldı

Editör: Oğuzhan Arslan