APS HABER / OĞUZHAN ARSLAN - Bursa'da Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği 'nin 41. Olağan Meclis Toplantısı gerçekleştirildi. Yapılan oylama sonucunda İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Cemil Tugay Sağlıklı Kentler Birliği Başkanı oldu. Bir sonraki toplantının ev sahibinin İzmir Büyükşehir Belediyesi olmasına karar verildi.

Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği 41. Meclis Toplantısına Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Cemil Tugay, Tire Belediye Başkanı Hayati Okuroğlu , çok sayıda il ve ilçe belediye başkanı katıldı.

Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği Başkan Adayı olarak İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay aday gösterildi. İl ve ilçe belediye başkanları, yeni dönem başkanı belirlemek üzere oy kullandı.

BAŞKAN OKUROĞLU: “HAYIRLI UĞURLU OLSUN”

Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği Plan ve Bütçe Komisyonu’na seçilen Tire Belediye Başkanı Hayati Okuroğlu, “Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği Başkanı seçilen İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cemil Tugay'ı tebrik ediyorum. Birliğin Plan ve Bütçe Komisyonunda görev yapacak olmaktan onur duyuyorum. Başta ilçemiz Tire'ye, İzmirimize ve ülkemize hayırlı uğurlu olsun.” Dedi.

Kent5

Kent3

Cemil  Tugay, Kiraz ve Beydağ'da Kurban Bayramı'nı vatandaşlarla kutladı Cemil Tugay, Kiraz ve Beydağ'da Kurban Bayramı'nı vatandaşlarla kutladı

Kent4

Kent2

Editör: Oğuzhan Arslan