APS HABER / OĞUZHAN ARSLAN - Yüksek Seçim Kurulu, kesin aday listelerini duyurdu. Ankara’da büyükşehir belediyesi ve 25 ilçede toplamda 505 aday belediye başkanlığı için yarışacak. İşte o isimler

31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimi için son dönemece girildi.

Seçim heyecanı her geçen gün artıyor. Ankara ’da büyükşehir ve 25 ilçede toplamda 505 aday, vatandaşların oyuna talip oldu.

Başkent Ankara, Türkiye’nin en önemli siyasi merkezlerinden biri olmasının yanı sıra yerel seçiöle de büyük önem taşıyor. Bu kapsamda, 31 Mart 2024’te gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Seçimi için adaylar sahaya indi. Ankara’nın her ilçesinde çeşitli siyasi partilerden adaylar, vatandaşlarla buluşmak ve projelerini anlatmak için yoğun çaba sarf ediyor

Bu kapsamda, Ankara’da 505 adayın yarışacağı seçimler, kentin sosyal, ekonomik ve kültürel yapısını şekillendirecek önemli bir dönemeç olarak görülüyor.

İşte Yüksek Seçim Kurulu’nun açıkladığı verilere göre, büyükşehir belediyesisi ve Ankara’nın 25 ilçesinde vatandaşların oylarına talip olan 505 aday:.

ANKARA BÜYÜKŞEHİR

AK Parti: Turgut Altınok

İyi Parti: Cengiz Topel Yıldırım

Memleket Partisi: Zafer Burak Hasar

Anavatan Partisi: Tuvana Naz Ketene

Demokratik Sol Parti: Mehmet Selim Çetin

Yeniden Refah Partisi: Suat Kılıç

Hakların Eşitlik ve Demokrasi Partisi: Gültan Kışanak

Türkiye Komünist Partisi: Ali Ufuk Arıkan

Zafer Partisi: Hüseyin Bartu Soral

Türkiye Komünist Hareketi: Figen Topal

Yeni Türkiye Partisi: Serkan Ünver

Cumhuriyet Halk Partisi: Mansur Yavaş

 

Hak ve Özgürlükler Partisi: Fazlı Taşkan

Ocak Partisi: Murat Yardımcı

Adalet Birlik Partisi: Abdullah Demiryürek

Millet Partisi: Salih Koç

Demokrasi ve Atılım Partisi: Celal Mümtaz Akıncı

Saadet Partisi: Cafer Güneş

Vatan Partisi: Utku Reyhan

Bağımsız: Korkut Cesur

Bağımsız: Suat Karaman

Bağımsız: Lokman Cengiz

Bağımsız: Mustafa Sanğu

Bağımsız: Yunus Murat Güztoklusu

AKYURT

Adalet Ve Kalkınma Partisi- Hilal Ayık

İyi Parti – Nihat Karaoğlan

Büyük Birlik Partisi -Orhan Esim

Memleket Partisi -Deniz Gökkaya

Demokratik Sol Parti – Cengiz Gündüz

Yeniden Refah Partisi – Gültekin Ayantaş

Halkların Eşitlik Ve Demokrasi Partisi – Cüneyt Yıldırım

Zafer Partisi – Uğur Yırtıcı

Halkın Kurtuluş Partisi – Yunus Emre Kap

Bağımsız Türkiye Partisi – Zeki Mercan

Yeni Türkiye Partisi – Alparslan Özel

Cumhuriyet Halk Partisi – Filiz Geygel

Hür Dava Partisi – İbrahim Halil Akmeşe

Millet Partisi – Bahtiyar Eregiz

Milli Yol Partisi – Barış Ezer

Demokrasi Ve Atılım Partisi – Emre Altun

Saadet Partisi – Orhan Özden

Vatan Partisi – Agah Kutlu

Bağımsız – Muharrem Çukurtarla

ALTINDAĞ

Adalet Ve Kalkınma Partisi -Veysel Tiryaki

İyi Parti – Remzi Sağlam

Memleket Partisi – Aynur Arslaner

Anavatan Partisi  – Hatice Taştan

Demokratik Sol Parti – Gülten Demirbaş

Yeniden Refah Partisi – Mehmet Altıngöz

Halkların Eşitlik Ve Demokrasi Partisi – Mehmet Adil Başkara

Türkiye Komünist Partisi – Hasan Rıza Çağdaş

Zafer Partisi – Can Güler

Halkın Kurtuluş Partisi – Mustafa Deniz Çakır

Bağımsız Türkiye Partisi – Bayram Güzel

Gelecek Partisi – Murat Bozkurt

Yeni Türkiye Partisi – Sadet Polat

Cumhuriyet Halk Partisi – Ramazan Değerli

Emek Partisi – İrem Taçyıldız

Hür Dava Partisi – Harun Agah

Hak Ve Özgürlükler Partisi – Hüseyin Polat

Demokrat Parti – Yakup Coşkun

Millet Partisi – Osman Kılıç

Milli Yol Partisi – Ali Dinçer

Adalet Partisi – Ergün Boyacıoğlu

Türkiye İşçi Partisi – Neslihan Şahin Dalkaya

Demokrasi Ve Atılım Partisi – Kadriye Esra Aygün

Saadet Partisi – Emanullah Koca

Vatan Partisi – Kurtuluş Özgür Yıldız

Bağımsız – Yavuz Topsaç

Bağımsız – Aydın Ünsal

AYAŞ

İyi Parti – Alaettin Süer

Büyük Birlik Partisi – Tevfik Eren

Memleket Partisi – Burak Özkorul

Demokratik Sol Parti – Nurettin Burak Sevinç

Yeniden Refah Partisi – Bülent Taşan

Halkların Eşitlik Ve Demokrasi Partisi – Salih Berkay Uluçay

Zafer Partisi – Ali Kılınç

Bağımsız Türkiye Partisi  – Faik Ünal Silier

Yeni Türkiye Partisi – Taylan Tezcan

Cumhuriyet Halk Partisi – İzzet Demircioğlu

Emek Partisi – Doğa Baybuğa

Hür Dava Partisi – Yusuf Alpsoy

Millet Partisi – Zekai Soysal

Milliyetçi Hareket Partisi – Mehmet Yüksel Kirazdibi

Demokrasi Ve Atılım Partisi – Ozan Emre Çiftçi

Saadet Partisi – Avni Akkoç

Vatan Partisi – Sevim Deligöz

Bağımsız – Özgür Gökmen

BALA

Adalet Ve Kalkınma Partisi – Ahmet Buran

İyi Parti – Levent Gürbüz

Büyük Birlik Partisi – Abbas Şahin

Memleket Partisi – Umut Orbey

Anavatan Partisi – Bahadır Durum

Yeniden Refah Partisi – Ali Çakmak

Türkiye Komünist Partisi – Zekican Demirçelen

Zafer Partisi – Muharrem Fındıkcı

Halkın Kurtuluş Partisi – Zeliha Şener

Bağımsız Türkiye Partisi – Bayram Tuncer

Yeni Türkiye Partisi – Eren Ocak

Cumhuriyet Halk Partisi – İsa Kaplan

Hür Dava Partisi – Abdulhalim Çelik

Demokrat Parti – Mert Demirhan

Millet Partisi – Mehmet Karabay

Demokrasi Ve Atılım Partisi – Rasim Atan

Saadet Partisi – Soner Dalkıran

Vatan Partisi – Elmira Korkmaz

Bağımsız – Hakan Küçük

Bağımsız – Ayhan Demir

BEYPAZARI

Adalet Ve Kalkınma Partisi          Tuncer Kaplan

İyi Parti – Veysel Ayık

Memleket Partisi – Ali Evren Eryıldız

Demokratik Sol Parti – Kadir Kurtuluş Yetkin

Yeniden Refah Partisi – Haydar Çalışkan

Halkların Eşitlik Ve Demokrasi Partisi – Nurhayat Özkan

Türkiye Komünist Partisi – Coşkun Gök

Zafer Partisi – Feyyaz Berkan Aşutli

Halkın Kurtuluş Partisi – Ali Sarıoğlu

Bağımsız Türkiye Partisi – Hasan Kuloğlu

Cumhuriyet Halk Partisi – Özer Kasap

Emek Partisi – Veli Doğan

Hür Dava Partisi – Mehmet Tekcanlı

Millet Partisi      Çelebi Sevim

Demokrasi Ve Atılım Partisi – Nursel Özer

Saadet Partisi – Kutlu Çınar

Vatan Partisi – Serhat Bayramoğlu

ÇAMLIDERE

Adalet Ve Kalkınma Partisi – Hazım Caner Can

İyi Parti – Numan Cengiz

Memleket Partisi – Handan Türkoğlu

Yeniden Refah Partisi – Çetin Taşdemir

Halkların Eşitlik Ve Demokrasi Partisi – Mekke Koç

Halkın Kurtuluş Partisi – Mehmet Şükrü Eroğlu

Bağımsız Türkiye Partisi – Metin Yılmaz

Yeni Türkiye Partisi – Cavit Erken

Cumhuriyet Halk Partisi – Mehmet Cengiz

Hür Dava Partisi – Seyfullah Avcı

Demokrat Parti – İlhami Dursun Hoşver

Millet Partisi – Şükrü Sırdaş

Demokrasi Ve Atılım Partisi – Mert Yiğit Doğanay

Saadet Partisi – Mustafa Tuncer

Vatan Partisi – Turan Eğri

Bağımsız – Adem Ceylan

ÇANKAYA

Adalet Ve Kalkınma Partisi  – Duhan Kalkan

İyi Parti – Osman Topal

Sol Parti – İlknur Başer

Büyük Birlik Partisi – Erol Koçoğlu

Memleket Partisi – Veli Özçelik

Anavatan Partisi – Gizem Ece Atasoy

Demokratik Sol Parti – Deniz Çağlar

Yeniden Refah Partisi – Mustafa Erikli

Halkların Eşitlik Ve Demokrasi Partisi – Türkan Demir

Türkiye Komünist Partisi – Çisel Demirkan Sakallı

Zafer Partisi – Esmaül Hüsna Aslan

Halkın Kurtuluş Partisi – Azime Ayça Okur

Bağımsız Türkiye Partisi – Bülent Belovacıklı

Yeni Türkiye Partisi – Zafer Demiray

Cumhuriyet Halk Partisi – Hüseyin Can Güner

Emek Partisi – İbrahim Kaygısız

Hür Dava Partisi – Emine Alpsoy

Adalet Birlik Partisi – Burak Yıldız

Demokrat Parti – İrem Taşpınar

Millet Partisi – Fatma Özdemir

Milli Yol Partisi – Serkan Köse

Adalet Partisi – Kaan Şahin

Türkiye İşçi Partisi – İrfan Değirmenci

Demokrasi Ve Atılım Partisi – Selin Karsak Karaduman

Saadet Partisi – İbrahim Temel

Vatan Partisi – Tahsin Murat Demirbaş

Bağımsız – Ahmet Sezen

Bağımsız – Ahmet Alpay Seferoğlu

ÇUBUK

Adalet Ve Kalkınma Partisi – Baki Demirbaş

İyi Parti – Korhan Merki

Büyük Birlik Partisi – Murat Uyar

Memleket Partisi – Serkan Kantaş

Demokratik Sol Parti – Şuayip Çınar

Yeniden Refah Partisi – Mustafa Erdoğan

Halkların Eşitlik Ve Demokrasi Partisi – Halil İbrahim Özkahriman

Türkiye Komünist Partisi – Helin Kaya

Halkın Kurtuluş Partisi – Ahmet Erdem

Bağımsız Türkiye Partisi – İzzet Yaşar

Yeni Türkiye Partisi – Emine Yurdusever

Cumhuriyet Halk Partisi – Can Kaderoğlu

Hür Dava Partisi – Bahri Altındağ

Demokrat Parti – Cem Taşkın

Millet Partisi      Metin Doğan

Demokrasi Ve Atılım Partisi – Muhammed Ali Sungur

Saadet Partisi – Yıldırım Kamaç

Vatan Partisi – Dursun Keskin

Bağımsız – İsmail Özdemir

Bağımsız – Murat Uçar

ELMADAĞ

Adalet Ve Kalkınma Partisi – Eyyüp Tekiner

Memleket Partisi – Esra Murat

Demokratik Sol Parti – Gülsen Birsu Şumnu

Yeniden Refah Partisi – Seyfettin Boğazli

Halkların Eşitlik Ve Demokrasi Partisi – Erkin Akbay

Türkiye Komünist Partisi – Raşit Seymen

Zafer Partisi – Kerim Alçıkaya

Bağımsız Türkiye Partisi – Hakan Sarıbıyık

Yeni Türkiye Partisi – Ayhan Taşçı

Cumhuriyet Halk Partisi – Adem Barış Aşkın

Hür Dava Partisi – İsmail Yardımcı

Demokrat Parti – Şeref Tural

Millet Partisi – Nihat Çetin

Demokrasi Ve Atılım Partisi – Emre Turan

Saadet Partisi – Mevlüt Demir

Vatan Partisi – Ayşe Ünalmış

ETİMESGUT

İyi Parti – Hilmi Özer

Büyük Birlik Partisi – Muhammed Sadık Yılmaz

Memleket Partisi – Ömer Özdoğan

Anavatan Partisi – Nilüfer Yurtoğlu

Demokratik Sol Parti – Doğan Parlak

Yeniden Refah Partisi – Abdulkadir Baloğlu

Halkların Eşitlik Ve Demokrasi Partisi – İkram Bedir

Türkiye Komünist Partisi – Utku Dağ

Zafer Partisi – Müslim Taşdan

Bağımsız Türkiye Partisi – Ömer Kılıç

Yeni Türkiye Partisi – Fikret Turan

Cumhuriyet Halk Partisi – Erdal Beşikcioğlu

Hür Dava Partisi – Yunus Yılmaz

Demokrat Parti – Burak Şahinkaya

Millet Partisi – Hüseyin Gülşen

Milliyetçi Hareket Partisi – Enver Demirel

Demokrasi Ve Atılım Partisi – Süleyman Demir

Saadet Partisi – Muhammed Mustafa Şahin

Vatan Partisi – Volkan Kılıçaslan

Tokat'ta 5,6 büyüklüğünde deprem Tokat'ta 5,6 büyüklüğünde deprem

EVREN

Adalet Ve Kalkınma Partisi – Hüsamettin Ünsal

Büyük Birlik Partisi – İsmail Ekici

Memleket Partisi – Samed Esen

Demokratik Sol Parti – Erkan Kaygusuz

Yeniden Refah Partisi – Alparslan İlgün

Halkların Eşitlik Ve Demokrasi Partisi – Hakan Kıyak

Bağımsız Türkiye Partisi – Veysel Kazel

Cumhuriyet Halk Partisi – Arif Güçlü

Hür Dava Partisi – Mustafa Özdemir

Millet Partisi      Zafer – İncekara

Demokrasi Ve Atılım Partisi – Furkan Efe Dikilitaş

Saadet Partisi – Bekir Asıcıoğlu

Vatan Partisi – Mehmet Ünüvar

GÖLBAŞI

İyi Parti – Fehmi Kandemir

Büyük Birlik Partisi – Gökhan Koçak

Memleket Partisi – Hüseyin Sarıaslan

Anavatan Partisi – Recai Canoruç

Demokratik Sol Parti – Nilgün Birbaş

Yeniden Refah Partisi – Salih Aydemir

Halkların Eşitlik Ve Demokrasi Partisi – Ümit Göksu

Türkiye Komünist Partisi – Aslıtürk Çallı

Zafer Partisi – Güçlü Emre Özgür

Halkın Kurtuluş Partisi – Özgür Gürtan

Bağımsız Türkiye Partisi – Şevval Kazancı

Yeni Türkiye Partisi – Aziz Er

Cumhuriyet Halk Partisi – Yakup Odabaşı

Hür Dava Partisi – İhsan Demir

Ocak Partisi – Ali Sezer

Demokrat Parti – Erkin Delikanlı

Millet Partisi – Ahmet Özdemir

Milli Yol Partisi – Halil Hakan Erçelebi

Milliyetçi Hareket Partisi – Ramazan Şimşek

Türkiye İşçi Partisi – Aysel Duman

Demokrasi Ve Atılım Partisi  – Adnan Akpolat

Saadet Partisi – Selim Akgül

Vatan Partisi – Can Aybars Bilgicier

Bağımsız – Necati Orman

Bağımsız – Murat Gökçen

Bağımsız – Murat Demirel

GÜDÜL

Adalet Ve Kalkınma Partisi – Muzaffer Yalçın

Memleket Partisi – Yeter Saynur Sallı

Demokratik Sol Parti – Tarkan Denizkaya

Yeniden Refah Partisi – İbrahim Çakır

Halkların Eşitlik Ve Demokrasi Partisi – İlhan Karaman

Zafer Partisi – Ertuğrul Duygu

Halkın Kurtuluş Partisi – Sercan Cem Cantaş

Bağımsız Türkiye Partisi – Aydın İlik

Yeni Türkiye Partisi – Hakkı Koca

Cumhuriyet Halk Partisi – Mehmet Doğanay

Hür Dava Partisi – Süleyman Alpsoy

Millet Partisi – Şeyh Bilal Durmuş

Demokrasi Ve Atılım Partisi – Volkan Altınışık

Saadet Partisi – Aytekin Can

Vatan Partisi – Bahri Erdem

HAYMANA

Adalet Ve Kalkınma Partisi – Özdemir Turgut

İyi Parti – Ayşe Şimşir

Memleket Partisi – Burak Küçük

Demokratik Sol Parti – Can Okan Erden

Yeniden Refah Partisi – Ömer Ercan

Halkların Eşitlik Ve Demokrasi Partisi – Mahmut Başaran

Halkın Kurtuluş Partisi – Kıvılcım Zelal Kuşcu

Bağımsız Türkiye Partisi – Fikret Baytar

Cumhuriyet Halk Partisi – Levent Koç

Hür Dava Partisi – Mustafa Ateş

Demokrat Parti – Mehmet Sezgin Kubat

Millet Partisi – Veysel Cavlak

Demokrasi Ve Atılım Partisi – Mehmet Alişan Yaşar

Saadet Partisi – Mahmut Gülmez

Vatan Partisi – Emin Yıldırım

KAHRAMANKAZAN

Adalet Ve Kalkınma Partisi – Serhat Oğuz

İyi Parti – Fatma Gülümser Birol

Memleket Partisi – Lerzan Sencer Tiryakioğlu

Demokratik Sol Parti – Ecevit Akbaba

Yeniden Refah Partisi – Mehmet Ali Uysal

Halkların Eşitlik Ve Demokrasi Partisi – Anıl Sabahattin Karlı

Türkiye Komünist Partisi – Arda Yavuz

Zafer Partisi – Emre Yılmaz

Halkın Kurtuluş Partisi – Sultan Kıran

Bağımsız Türkiye Partisi – Halil Birinci

Yeni Türkiye Partisi – Caner Güneş

Cumhuriyet Halk Partisi – Selim Çırpanoğlu

Hür Dava Partisi – Engin Dilbaz

Demokrat Parti – Ali Kılıç

Millet Partisi – Azmi Tat

Demokrasi Ve Atılım Partisi – Mehmet Zeki Kaplan

Saadet Partisi – Ali Şaybak

Vatan Partisi – Şükran Özalp

KALECİK

İyi Parti – Filiz Ulusoy

Büyük Birlik Partisi – Yaşar Toprak

Memleket Partisi – Ahmet Dönmez

Yeniden Refah Partisi – Mustafa Karadağlı

Halkların Eşitlik Ve Demokrasi Partisi – Mustafa Demir

Zafer Partisi – Abdullah Göllü

Halkın Kurtuluş Partisi – Duygu Ün

Bağımsız Türkiye Partisi – İsmail Hakkı Bektaş

Cumhuriyet Halk Partisi – Satılmış Karakoç

Hür Dava Partisi – Halit Tanlak

Demokrat Parti – Mehmet Yurtoğlu

Millet Partisi – Abdulkadir Eregiz

Milliyetçi Hareket Partisi – Erdal Dal

Demokrasi Ve Atılım Partisi – Alime Aktaş Topal

Saadet Partisi – Ömer Karakoç

Vatan Partisi – Bora Sarıkaya

KEÇİÖREN

Adalet Ve Kalkınma Partisi – Zafer Çoktan

İyi Parti – Kemal Babuccu

Büyük Birlik Partisi – Bekir Er

Memleket Partisi – Turgay Cabar

Anavatan Partisi – Ersin Narlı

Demokratik Sol Parti – Uğur Şener Kalemler

Yeniden Refah Partisi – Sait Ali Arslan

Halkların Eşitlik Ve Demokrasi Partisi – Sadık Yıldız

Türkiye Komünist Partisi – Ferhat Şahin

Anadolu Birliği Partisi – Eyyüp Özbek

Zafer Partisi – Adem Öztürk

Halkın Kurtuluş Partisi – Cihan Çakır

Bağımsız Türkiye Partisi – Burak Karataşoğlu

Yeni Türkiye Partisi – Ebru Özkan

Cumhuriyet Halk Partisi – Mesut Özarslan

Emek Partisi – Hüseyin Karaguş

Hür Dava Partisi – Ümit Bilici

Adalet Birlik Partisi – Osman Çölgeçen

Demokrat Parti – Habibe Çögen

Millet Partisi – Mustafa Demir

Milli Yol Partisi – Suat Kaya

Adalet Partisi – Hüseyin Erçin

Demokrasi Ve Atılım Partisi – Hamza Aydoğdu

Saadet Partisi – Süleyman Tekbaş

Vatan Partisi – Erdem Cömert

Bağımsız – Ercan Yılmaz

KIZILCAHAMAM

Adalet Ve Kalkınma Partisi – Süleyman Acar

İyi Parti – Selçuk Kırmızı

Memleket Partisi – Orhan Şimşek

Yeniden Refah Partisi – Seyfullah Köken

Halkların Eşitlik Ve Demokrasi Partisi – Zeynep Tan Parlak

Türkiye Komünist Partisi – Necati Karakuş

Zafer Partisi – Mustafa Çakır

Halkın Kurtuluş Partisi – Necla Şişman

Bağımsız Türkiye Partisi – Semiha Tad

Yeni Türkiye Partisi – Doğucan Hançer

Cumhuriyet Halk Partisi – Coşkun Ünal

Hür Dava Partisi – Sümeyra Yılmaz

Demokrat Parti – Mehmet Güven

Millet Partisi – Harun Nevruzoğlu

Demokrasi Ve Atılım Partisi – Sinan Şahin

Saadet Partisi – Veysel Üzmez

Vatan Partisi – Bayram Kutlu

Bağımsız – Yakup Erden

Bağımsız – Hasan Demirci

MAMAK

Adalet Ve Kalkınma Partisi – Asım Balcı

İyi Parti – Kevser Ofluoğlu

Anavatan Partisi – Hasan Dinçer

Demokratik Sol Parti – Halil Utku Özterzi

Yeniden Refah Partisi – Hüseyin Ekinci

Halkların Eşitlik Ve Demokrasi Partisi – Elif Kaya

Türkiye Komünist Partisi – Asuman Alkoyak

Zafer Partisi – Kezban Yavuz

Bağımsız Türkiye Partisi – Hüseyin Kuloğlu

Yeni Türkiye Partisi – Şöhret Nil Şengönül

Cumhuriyet Halk Partisi – Veli Gündüz Şahin

Emek Partisi – İlke Işık Ünüvar

Hür Dava Partisi – Murat Günaydın

Demokrat Parti – Hakan Öz

Millet Partisi – Hakkı Eraslan

Milli Yol Partisi – Ahmet Subaşı

Adalet Partisi – Tuncay Çelik

Türkiye İşçi Partisi – Mahi Öznur Bilen

Demokrasi Ve Atılım Partisi – Muhammed Hanifi Özhan

Saadet Partisi – Murat Sipahi

Vatan Partisi – Can Alkaç

NALLIHAN

Adalet Ve Kalkınma Partisi – İsmail Öntaş

Memleket Partisi – Mert Kaya

Yeniden Refah Partisi – Kemal Varol

Halkların Eşitlik Ve Demokrasi Partisi – Korhan Özkıvanç

Türkiye Komünist Partisi – Doğaç Boran

Zafer Partisi – Mustafa İpek

Halkın Kurtuluş Partisi – Sevim Öner

Bağımsız Türkiye Partisi – Mücahid İlgün

Cumhuriyet Halk Partisi – Ertunç Güngör

Hür Dava Partisi – Abdulkadir Öcüt

Demokrat Parti – Ali Ulu

Millet Partisi – Zafer Kodal

Demokrasi Ve Atılım Partisi – Şefik Arda Çiftçi

Saadet Partisi – Hilmi Aydoğdu

Vatan Partisi – Ali Ozan Şimşek

Bağımsız – Sabahattin Mete

POLATLI

İyi Parti – Hüseyin Özlük

Memleket Partisi – Özkan Çelik

Demokratik Sol Parti – Hakan Tekertarla

Yeniden Refah Partisi – Yusuf Hamdemir

Türkiye Komünist Partisi – Ogün Eratalay

Halkın Kurtuluş Partisi – İhsan Bozgun

Yeni Türkiye Partisi – Tolunay Tezcan

Cumhuriyet Halk Partisi – Mürsel Yıldızkaya

Emek Partisi – Uğur Can Düzgün

Hür Dava Partisi – Abdulvahap Koyuncu

Millet Partisi – Ali Rıza Kızıltepe

Milli Yol Partisi – Şaban Tekin

Milliyetçi Hareket Partisi – Levent Çağlancı

Demokrasi Ve Atılım Partisi – Sadık Serhat Uğurlu

Saadet Partisi – Nasuh Reşat Ayar

Vatan Partisi – Ali Gülsoy

Bağımsız – Çağlayan Onaran

PURSAKLAR

Adalet Ve Kalkınma Partisi – Ertuğrul Çetin

İyi Parti – Zekeriya Ersarı

Memleket Partisi – Murat Aslandoğdu

Anavatan Partisi – Kurtuluş Korkmaz

Demokratik Sol Parti – Nuran Atak

Yeniden Refah Partisi – Bayram Baş

Halkların Eşitlik Ve Demokrasi Partisi – Baran Yalçınkaya

Türkiye Komünist Partisi – Şerivan Baki

Zafer Partisi – Şerafettin Coşar

Halkın Kurtuluş Partisi – Şule Eroğlu

Bağımsız Türkiye Partisi – Arife Göksel

Yeni Türkiye Partisi – Meral Çelik

Cumhuriyet Halk Partisi – Halil Tunçay

Emek Partisi – Özlem Boyraz Özel

Hür Dava Partisi – Hamdullah Bayram

Demokrat Parti – Serkan Sezer

Millet Partisi – Edibali Erdem

Demokrasi Ve Atılım Partisi – Bülent Koca

Saadet Partisi – Seyitmehmet Karagülle

Vatan Partisi – Mehmet Zeki Aygül

SİNCAN

Adalet Ve Kalkınma Partisi – Murat Ercan

İyi Parti – Fatih Koca

Büyük Birlik Partisi – Ali Osman Gürkan

Memleket Partisi – Ziya Kirzuk

Anavatan Partisi – Onur Kılıç

Demokratik Sol Parti – İsmail Dayı

Yeniden Refah Partisi – Melih Güner

Halkların Eşitlik Ve Demokrasi Partisi – Nevroz Bulak

Türkiye Komünist Partisi – Hüseyin Öztürk

Zafer Partisi – Caner Gökçe

Halkın Kurtuluş Partisi – Gülay Bozgun

Bağımsız Türkiye Partisi – Muzaffer Ademi

Yeni Türkiye Partisi – Durak Yıldırım

Cumhuriyet Halk Partisi – Veysel Alkan

Emek Partisi – Metin Gül

Hür Dava Partisi – Ubeydullah Çakır

Demokrat Parti – Harun Gülmez

Millet Partisi – Ahmet Ateş

Türkiye İşçi Partisi – Emin Şakar

Demokrasi Ve Atılım Partisi – Yakup Engin

Saadet Partisi – Öztürk Korkmaz

Vatan Partisi – Perihan Karagöllü

Bağımsız – Mehmet Ali Gürkaynak

ŞEREFLİKOÇHİSAR

Adalet Ve Kalkınma Partisi – Memiş Çelik

İyi Parti – Avni Yıldırım

Memleket Partisi – Mahmut Celal Ünsal

Yeniden Refah Partisi – Muhammet Doğan

Halkların Eşitlik Ve Demokrasi Partisi  – Mustafa Erbek

Türkiye Komünist Partisi – Gülpare Barışkan

Zafer Partisi – Fahri Tuna

Halkın Kurtuluş Partisi – Ender Gürtan

Bağımsız Türkiye Partisi – Fatma Kübra Güler

Gelecek Partisi – Beyhan Güler Yılmaz

Cumhuriyet Halk Partisi – Mustafa Koçak

Emek Partisi – Şükran Doğan

Hür Dava Partisi – Cemal Kişi

Millet Partisi – Ahmet Tokyay

Demokrasi Ve Atılım Partisi – Önder İldeş

Vatan Partisi – Yusuf Tunçer

Bağımsız – Turan Kayalar

YENİMAHALLE

Adalet Ve Kalkınma Partisi – Abdulkadir Aydoğan

İyi Parti – Sevin Çağlayan

Anavatan Partisi – Ziya Yiğit Tunçer

Demokratik Sol Parti – Enver Aydın

Yeniden Refah Partisi – Gamze Kılınç

Türkiye Komünist Partisi – Hakan Bulut

Zafer Partisi – Serhad Özdamar

Bağımsız Türkiye Partisi – Ahmet Haydar İlik

Yeni Türkiye Partisi – Hadiye Kemeç

Cumhuriyet Halk Partisi – Fethi Yaşar

Emek Partisi – Yasemin Köktaş

Hür Dava Partisi – Yılmaz Akgül

Millet Partisi – Osman Duran

Milli Yol Partisi – Muhsin Ömer Çiftçi

Adalet Partisi – Gökhan Akçakaya

Demokrasi Ve Atılım Partisi – Yusuf Yıldız

Saadet Partisi – Mustafa Aydın

Vatan Partisi – Mustafa Aynur

Bağımsız – Sanem Deniz Kural

FacebookTwitterEmailWhatsAppPaylaş

Reklam Alanı

Editör: Oğuzhan Arslan