APS HABER / OĞUZHAN ARSLAN - Dün akşam yarışmacıları, ikinci finSurvivor All Star 2024 alistin belirlenmesi için karşı karşıya geldi. Dominik Cumhuriyeti'ndeki en önemli ve son final kolyesi dün gece sahibini buldu. Final kolyesine sahip iki finalist İstanbul’da son kez yarışacak ve Survivor All Star 2024 şampiyonu belli olacak.

Wanda Nara, sessizliğini bozdu Wanda Nara, sessizliğini bozdu

Peki, Survivor 2. finalist kim oldu ? Survivor ödül oyununu kim kazandı? Survivor All Star 2024 kimler finalist oldu? İstanbul finaline hangi yarışmacı direkt gidecek?

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da büyük ödül oyunu oynandı. Eğlenceli yarışmanın kazananı ödülün sahibi oldu. Ödül ise ev oldu. Ödül oyununda yarışmacıların sevdiklerine sorular yöneltildi. Sevdikleriyle aynı cevabı en çok veren ödülün sahibi oldu. 10 sorunun 7'sine doğru cevap veren Seda büyük ödülün sahibi oldu.

SURVİVOR'DA 2. FİNALİST KİM?

Dokunulmazlık oyununda finalist olmak için yarışan yarışmacılardan ilk elenen Atakan oldu. Ardından Seda da oyun dışı kaldı. Nefise ve Ogeday ise son kez kozlarını paylaştı. Kazanan finalist kolyesini alarak rahat bir nefes alacak. Dominik Cumhuriyeti'ndeki final oyunu böylelikle son buluyor ve İstanbul'un son ismi, final koltuğunun ikinci sahibi Nefise Karatay oldu.

SURVİVOR İLK FİNALİSTİ KİM OLDU?

Survivor All Star 2024'ün ilk finalisti Batuhan Karcakaya  oldu. Batuhan böylelikle yarı finalde oynamadan direkt olarak final koltuğunda yerini aldı.

Editör: Oğuzhan Arslan