APS HABER / PINAR ETCİ - Antalya Muratpaşa Belediyesi'nde çalışan ve mahkemesi devam eden Sevgi Nebioğlu Katırcı'nın iki erkek çocuk annesi olduğu öğrenildi.

Türk sinema ve tiyatrosunun efsane isimlerinden, Göksel Özdoğdu ile 62 yıldır evli olan Metin Akpınar, 35 yıl sonra ortaya çıkan ikiz çocukları ile günlerdir manşetlerde yer almaya devam ediyor. 81 yaşındaki sanatçı, evlilik dışı kızlarıyla ilgili sessizliğini melektaşımız Candaş Tolga Işık'a bozdu. 

Gazeteci Candaş Tolga Işık'a konuşan Akpınar, "Varlıklarından haberdar olmadığım çocuklarımın çektiği acılardan dolayı çok üzgünüm. Ayrıca eşim Göksel Akpınar'ı üzdüğüm için özür diliyorum" açıklamasını yaptı.

ŞİMDİ DE ERKEK ÇOCUK İDDİASI 

81 yaşındaki oyuncu Metin Akpınar'ın, Suphiye Orancı ile olan evlilik dışı ilişkisinden 2 kızı ve 2 torunu olduğu, yıllarca kabul etmediği haberi magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.. Akpınar hakkında bu kez de bir oğlu olduğu iddia edildi. Hatta oğlunun adının da Metin olduğu gelen bir diğer iddia. Onur Akay haberi böyle duyurdu; Metin Akpınar'ın 1984 doğumlu bir de oğlu olduğu senelerdir yakın çevresinde konuşuluyor. Şu anda 39 yaşında olan ve iki isimli olan oğlunun göbek adı da Metin ve Almanya'da yaşıyor. Genç Metin'i büyüten aile, Genç Metin'in Metin Akpınar'a babalık davası açmasını istiyor. Metin Akpınar emin olun ki oğlunu benim yazımla öğrenmiyor ama eşi Göksel Özdoğdu Akpınar benim yazımla öğrenecek. Genç Metin'in annesinin de Suphiye Orancı olduğunu söyleyenler var. Ancak annesi başka bir kadın bile olsa ikizlerin öz ağabeyi oluyor.

"KAYGISIZ HAYAT"

- Metin Akpınar'ın bir de oğlu var iddiası gündeme bomba gibi düştü!.. Sanatçımız hızlı çıktı... Ne yere bakan yürek yakanmışsın sen hocam? Allah'tan siyasetçi değilsin ve yine Allah, Ak Parti'nin yüzüne güldü ki, bu tarz bir senaryo Ak Parti sevicilerinden bir sanatçıda yaşanmadı, yaşansaydı ne yorumlar yapılırdı. Şimdi aynı yorumları sol cenahtan bekleseler ne olur ki?

* Bir kereden bir şey olmaz

* Bir kere hata yaptın sus hemen kadını kötüle

* Aaa hiç haberim yoktu

* Metin Akpınar yapmaz öyle şey

Kıraç'tan muhteşem 100. yıl konseri Kıraç'tan muhteşem 100. yıl konseri

* Bunca yıl sustular şimdi miras için başlarını kaldırdılar

* Yılların sanatçısının üzerine gitmeyin

* Yapmaz yapmaz yapmazzz

* Eee yaptıysa n'oldu?

* Bir gecelik kadın! (Bir gecede çok iyi performans)

* İkinci kadın ikinci gecelik kadın! 

"hem ayranım dökülmesin hem sütüm kesilmesin" yaşam tarzını benimserken kadınları incitmeseniz diyorum. Delikanlı gibi çıkıp meydana biri de demez mi?.. evet ben yaptım, benim hayatım, size ne!.. Yok ama hemen vurun kadına, evli adamla neden yattı, neden çocuk yaptı? İlişkiler çift kişilik, bedel ödeyen, günah keçisi diğer kadın mı? Adam evliyim ben dedi ve kurtuldu mu? Peki ya günahsız çocuklar?.. Herkes şimdi işine geldiği gibi... Her iki tarafı da dinlemekte fayda var. Kimse sütten çıkmış ak kaşık değil, bizler de karar mercii değiliz. Hayat devam ediyor..

Benim açık yorumum (BİZE NE)