APS HABER / OĞUZHAN ARSLAN - Karşıyaka Belediyesi ilçede yaşayan 65 yaş üstü  vatandaşlar için başlattığı ücretsiz tamir ve tadilat hizmetine devam ediyor. Şu ana kadar 3 binden fazla yaşlı, evlerinde karşılaştıkları küçük arıza ve tadilat ihtiyaçları için bu hizmetten faydalandı. Belediye Başkanı Yıldız Ünsal, "Değerli büyüklerimizi yalnız bırakmadığımız gibi, onların yaşamlarını kolaylaştırmak için bu hizmeti sunduk" dedi.

Karşıyaka Belediyesi, sosayl belediyecilik  ilkesi doğrultusunda ilçede yaşayan herkesin hayatını kolaylaştırmayı hedefleyen çalışmalarına devam ediyor. Özellikle 65 yaş ve üstü vatandaşlar için sunulan ücretsiz tamir ve tadilat desteği büyük ilgi görüyor.

Bugüne kadar 3 binden fazla Karşıyakalı yaşlı, evlerinde karşılaştıkları küçük arızalar, tadilat ve tesisat sorunları için belediyenin sunduğu desteği almış durumda. Bu hizmetten faydalanmak isteyenler, Karşıyaka Belediyesi'nin belirtilen iletişim hatlarından kolayca ulaşabiliyor.

İzmir'de elektrik akımına kapılan 2 kişinin ölümüyle ilgili olayda  29 gözaltı İzmir'de elektrik akımına kapılan 2 kişinin ölümüyle ilgili olayda 29 gözaltı

Belediye Başkanı Yıldız Ünsal, konuyla ilgili olarak şunları söyledi: "İlçemizde yaşayan saygıdeğer büyüklerimizin yaşamlarını kolaylaştırmak için çaba gösteriyoruz. 65 yaş ve üzeri vatandaşlarımıza yönelik sunduğumuz bu hizmetle, evlerinde karşılaştıkları güçlükleri birlikte aşmaya gayret gösteriyoruz. Büyüklerimizi yalnız bırakmamak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz."

Editör: Oğuzhan Arslan