APS HABER / OĞUZHAN ARSLAN - Popüler modellerden Bella Hadid, güzelliğiyle gündem oldu. Estetik Cerrah Dr. Julian De Silva, altın oran hesabı yaptı.

Yüzde 94.35

De Silva, Hadid'in yüz hatlarının altın orana yüzde 94,35 oranında uyduğunu ve bu sayede estetik açıdan en kusursuz yüze sahip olduğunu belirtti.

Selen Görgüzel'den takipçisine sert yanıt Selen Görgüzel'den takipçisine sert yanıt

Altın oran

Hadid'in gözleri, kaşları, burnu, dudakları, çenesi ve kulakları altın orana en yakın oranlarda olduğu için estetik açıdan kusursuz bir yüze sahip olduğu söylendi.

Estetikli olduğu bilinen Bella Hadid, 14 yaşında burun estetiği yaptırdığını ve şimdi pişman olduğunu geçtiğimiz yıl açıklamıştı. Bella Hadid'in eski hali gündem oldu.

"İnsanların doğru kontür tekniklerini bilmesi hayat kurtarıcı"

Hadid daha önce “İnsanlar, güzelliğim için birçok estetik operasyon geçirdiğimi düşünüyor ama istersen bunun doğru olmadığını anlamak için yüzümü tarayabiliriz. Dudaklarıma dolgu yaptırmaktan çok korkuyorum, yüzümün dağılmasını istemiyorum. Burnumun ve çenemin daha iyi görünmesi için kontür uygulaması yapıyorum. İnsanların doğru kontür tekniklerini bilmesi hayat kurtarıcı." demişti.

Editör: Oğuzhan Arslan