APS HABER / OĞUZHAN ARSLAN - 9 günlük Kurban Bayramı tatilini İstanbul 'da geçirenler havanın da güzel olmasını fırsat bilerek, Adalar 'a gitmek için Kadıköy'deki Vapur İskelesi'ne geldi. Sabahın erken saatlerinden itibaren iskeleye gelenler, vapura binmek için uzun kuyruk oluşturdu.

TATİLE GİDEMEYENLERİN EN GÜZEL DEĞERLENDİRME ŞEKLİ ADALAR'A GİTMEK

İBB'den  iş arayan vatandaşlara ücretsiz ulaşım desteği İBB'den iş arayan vatandaşlara ücretsiz ulaşım desteği

Adalar' a gitmek için kuyrukta bekleyen Uğur Batmaz, Hava sıcak tabii. İstanbul'da kalan ve tatile gidemeyenler için en güzel değerlendirme şekli Adalar'a gitmek. Bakalım bu sırayı bekliyoruz. Bir şekilde ulaşacağız" dedi.

BÜYÜK BİR YOĞUNLUK VAR ŞU ANDA

Arkadaşlarıyla birlikte Adalar'a gideceğini söyleyen Berra Koçan, "Bayramın son  gününü Adalar'da geçirmek istedik. Ama büyük bir yoğunluk var şu anda. Bekliyoruz bakalım umarım güzel geçer. Uzun bir kuyruk var, bayağıdır da bekliyoruz. Bakalım ne zaman son bulacak. Arkadaşlarımla birlikte denize gireceğiz, Daha sonra Adalar'ı gezmeyi düşünüyoruz. Güzel bir gün geçirmeyi hedefliyoruz" diye konuştu.Kuyrukta arkadaşını beklediğini söyleyen Barış Yıldız ise, "Yoğunluk var bekleyeceğiz artık. Ada'ya gideceğim, kafaya koydum gitmeyi. Hastaydım daha yeni iyileştim. Gidip biraz gezelim dedik" şeklinde konuştu.

Editör: Oğuzhan Arslan