Bebeğinin babasının kimliğini henüz açıklamayan ve yaklaşık olarak yedi aylık hamile olan oyuncu Gonca Vuslateri, samimi açıklamalarda bulundu.

Hamile olan oyuncu Gonca Vuslateri bebeğinin babası hakkında konuştu:

APS HABER -OĞUZHAN ARSLAN Daha önce verdiği röportajlarda "Kesinlikle anne olmak istemiyorum" diyen Gonca Vuslateri, 7 aylık hamile.

Hamile olduğu öğrenilen ünlü oyuncu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla anne olacağını şu sözlerle duyurmuştu:

Bu da seçimim

Gonca Vuslateri: Ben zaten evliyim - Magazin Hayat

"Evet, hamileyim. Bilinmesi için erken bir dönem. İşe gidip geliyorum, ortamım sakin. Kadın olduğum için doğurma özelliğim var zaten... Öncelikle şaşkınlığa son vereyim. Yani bu genelde olabiliyor. Anne olmak çok istemedim' açıklamamı önüme getirmeyin. Hala aynı fikirdeyim... Sadece gelene 'git' demiyorum. Bu da seçimim. Hazır demiyorken de; bu beni otomatik çocuk annesi yapar.

Mükemmel bir sevgilim var

Kendini kaybetmiş, annelik ayinlerinde görünür müyüm bilmiyorum ama gayet cool akıyor hayatım. Mükemmel bir sevgilim var. Gözüne ilk baktığımda 'bu adam' dediğim. Hala da o adam. Sanırım hep o. Fakat ünlülük işinde değil. Var olmak istememek demokratik hakkı. Öyle de olacak. Biz onu göreceğiz fakat hakkında konuşmayacağız. Nasıl ama? Cillop. Çünkü herkes baba olamaz. O bir baba adayı... Ne isterse o!

Gonca Vuslateri bebeğinin babası hakkında konuştu - Magazin Haberleri

Bir kez evlendim

Evlilik tabii çocuk haberini aldığımda düşündüğüm bir şey. Bir kez evlendim. Gelinlik, takı, tabak çanak, pasta-börek sevmiyorum zira acayip rahatsız edici bir ses.

Tüm düğünlerin ses sistemi korkunçtur. Düğün kanaatim budur. Aile hukuku her şeyin üstündedir. Olmalıdır. Çocuğun özlük hakları için. Fakat hava soğuk, ısınınca bir düğün yaparım."

Gonca Vuslateri için flaş iddia! 2,5 aylık hamile...

Geçtiğimiz gün bir programa katılan Vuslateri şimdi ise sevgilisiyle ilgili konuştu. Bebeğinin babasının devlet memuru olduğunu söyleyen ünlü isim, şu ifadeleri kullandı:

"Levent ile birlikteliğimize başladığımızda başka sektörden biriyle olmanın huzurunu yaşamıştım.

Duygu Nebioğlu, canlı yayında isyan etti Duygu Nebioğlu, canlı yayında isyan etti

Devlet memuru

Devlet memuru, benim hayatımdan ve sektörümden çok uzakta bir yerde. Benim işimin magazinsel bir tarafı var, o biraz kışkırtıcı. Erkek arkadaşımla hiçbir ortak yanımız yok."

Asya bebek

'Selvi Boylum Al Yazmalım' filmini çok sevdiğini daha önce birçok kez dile getiren oyuncu, kızının adını Asya (yapımın başrol oyuncusu Türkan Şoray'ın canlandırdığı karakterin ismi) koyacağını da açıkladı.

Editör: Oğuzhan Arslan