APS HABER / OĞUZHAN ARSLAN - Bir dönem ekranların en popüler sunucularından Ece Erken, Serkan Uçar ile 2014 yılında evlenmişti. Eymen adında bir oğulları olan çift, bir yıl sonra anlaşmalı olarak boşanmıştı.

Yıllar önce boşansalar da sürekli mahkemelerde birbirlerine açtıkalrı davalar ve şikayetlerle gündeme gelen eski eşler yine olay oldu.

Ünlü sunucu  Ece Erken, eski eşi iş adamı Serkan Uçar tarafından hakkında çıkartılan 2 ay uzaklaştırma kararı sonrası sosyal medya hesabından paylaşım yaptı.

Dağa kaldıracağım

Açıklamada "Kapıma gelip beni dağa kaldıracağım diyen sapığa 1 ay uzaklaştırma verilirken, benim hakkımda 2 ay uzaklaştırma kararı aldırılmış. Neye göre kime göre? Cevap bekliyorum" ifadelerini kullandı.

Ortada hakaret yok

Pelin Akil'den bikinili pozlar Pelin Akil'den bikinili pozlar

Ece Erken eski eşi Serkan Uçar'ı kastederek, "Diğer şahıs benim hakkımda 2 ay uzaklaştırma kararı aldırmış. Sosyal medya üzerinden oğlum ile yurt dışına gideceğim için vize izni vermediği için sitem etmişim ismini vermeden. Ortada hakaret yok, davası da yok ama uzaklaştırma var" ifadelerini kullanarak 6284 sayılı kanunun uygulanmasında adaletsizlik olduğunu iddia etti.

Yeni tedbir kararı istedi

Paylaşımı gören Serkan Uçar hemen adliyeye koştu. İstanbul Aile Mahkemesine başvuran Uçar, kendi can güvenliğini gerekçe göstererek Ece Erken  için yeniden tedbir talebinde bulundu.

Editör: Oğuzhan Arslan