APS HABER / PINAR ETCİ - Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan tebrik ve teşekkür ziyaretleri kapsamında Geyve Belediyesini ziyaret etti. Geyve Belediye Başkanı Selçuk Yıldız, meclis üyeleri ve partililer tarafından karşılanan Erbakan, esnaf ve vatandaş ziyareti de gerçekleştirdi.

C12 A8798 Min

Geyve Belediyesini ziyaret eden Erbakan’a kentte sürdürülen çalışmalarla ilgili olarak bilgi verildi. Başkan Yıldız, YRP Lideri Fatih Erbakan’a yerel seçim sürecindeki çalışmalardan ve seçim sonrasında Geyve Belediyesi’nin 3 aylık süreçte gerçekleştirdiği çalışmalar, hazırlanan projeler hakkında ayrıntılı bilgilerden oluşan bir sunum gerçekleştirdi. YRP Lideri Erbakan’a Başkan Yıldız’ı seçim başarısı sebebiyle tebrik ederek 3 aylık süreçteki çalışmalardan dolayı de taktir etti.

Sakarya'da minibüsle otomobil çarpıştı Sakarya'da minibüsle otomobil çarpıştı

C12 A9138 Min

YRP Lideri Erbakan Belediye ziyareti sonrasında Geyve merkez çarşısı ve Alifuatpaşa Mahallesi’nde esnaf ve vatandaş ziyareti gerçekleştirerek 31 Mart Mahalli idareler seçimlerinde verilen destek sebebiyle teşekkür etti. YRP Lideri Erbakan son olarak Tepecikler Mahallesinde Son Durak Simit Saraya isimli işletmenin açılışını gerçekleştirerek 4 saatlik Geyve Programının ardından ilçeden ayrıldı. 

Editör: Pınar ETCİ