APS HABER / OĞUZHAN ARSLAN - 31 Mart'taki yerel seçimlere az bir süre kala, partilerin seçim çalışmaları devam ediyor.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve Cumhur İttifakı'nınAnkara  Büyükşehir Belediye Başkan adayı Turgut Altınok, Keçiören ilçesindeydi.

İki isim, seçim otobüsünden beraber Keçiörenlileri selamladı ardından Keçiören Belediyesi'ne geçti.

Bahçeli'ye Ankara 'da ve Keçiören'deki seçim çalışmalarına destek verdiği için teşekkür eden Altınok, MHP ve Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı ile güzel çalışmalar yaptıklarını aktardı.

Altınok, "İnşallah sizleri mahcup etmeyeceğiz, Ankara kazanacak. Ankara'mızın 5 yılı maalesef boş yıl oldu, kayıp yıllar oldu. Ankara, Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin başkenti ve ülkemizin kalbidir. Ankara, büyük eserler, hizmetler bekliyor ve hak ediyor. Ankara'da trafik ve ulaşım, ciddi bir problem olmaya başladı. Altyapı ile ilgili ciddi problemler var. Altyapının ızgara ve mazgalların temizliği dahi yapılamıyor." dedi.

Ankara'nın hayalet bir başkente doğru gittiğini öne süren Altınok, sözlerine şöyle devam etti:

"İnanıyoruz ki Ankaralı hemşerilerimiz bu kötü gidişe dur diyecekler. Ankara büyükşehir değil maalesef şu anda büyükşehirlikten çıktı bir baş köye döndü. Yeniden Ankara'mızı, ülkemizin, devletimizin ve Cumhuriyetimizin kalbi başkentimizi inşallah 31 Mart'ta eserlerle buluşturmaya başlayacağız. Ankaralıların çektiği çileleri, sıkıntıları bir an önce sona erdireceğiz. Başkentimizi, dünya başkentleri arasında hak ettiği ve layık olduğu yere taşıyacağız. Herkesin verdiği oyları, emekleri boşa çıkarmayacağız ve halel getirmeyeceğiz. Bu kadim başkentimizi, hak ettiği ve layık olduğu yere getireceğiz."

Ziyaretin ardından seçim otobüsüyle belediyeden ayrılan Bahçeli'yi, Altınok ve beraberindekiler uğurladı.

Sinem Dedetaş, görevine resmen başladı Sinem Dedetaş, görevine resmen başladı

Belediye önünde seçim otobüsü ile yaptıkları geziyi gazetecilere değerlendiren Altınok, Keçiören'de sevgi seli ile karşılaştıklarını ifade etti.

Editör: Oğuzhan Arslan