APS HABER / OĞUZHAN ARSLAN - Bir dönemin en popüler mankenlerinden biri olan Deniz Akkaya, kızıyla yaşadığı problemlerle gündem oldu.

Yanlış bir baba seçimi

“Son derece yanlış bir baba seçimi ile hamile kalıp, hayatının kabusa döndüğünü” söyleyen Deniz Akkaya, Twitter (X) hesabından yaptığı paylaşımla dikkat çekti.

16 yaşında

Akkaya, 16 yaşındaki kızının ısrarla sakladığı telefonunu ele geçirmesi üzerine yurt dışı planları yaptığını ve fazlasını bulduğunu, bu yüzden de telefonuna el koyduğunu dile getirdi.

Beni 1.5 saat balkona kilitledi

İşte Survivor All Star'ın şampiyonu İşte Survivor All Star'ın şampiyonu

Ardından kızının fiziken kendisine saldırdığını söyleyen Akkaya, "Beni 1.5 saat balkona kilitledi. Komşularım ve güvenliğin ricaları karşılıksız kalınca 3 kez 112'yi aramam neticesinde kurtarıldım." açıklamasında bulundu.

Ergenliğin arkasına saklanmasına izin vermeyeceğim

Sözlerine, "Polislere de karşı çıkan sonrasında bir de hızını alamayıp bana itibar suikastı yapan bu ruh haline, ergenliğin arkasına saklanmasına izin vermeyeceğim.

"Nerede hata yaptık biliyor musunuz?"

Biz nerede hata yaptık biliyor musunuz? Kontrolsüzce severek. Anne  olmak bu değil ve olmamalı. Allah tüm annelere sabır versin."

"Bilip bilmeden bu hayatı yorum yapmayın!!!”

Paylaşımı tepki yağınca ünlü model “Bazı geri zekalılar benim hayatımı yaşamazken boş yapıyor!!! Beni saatlerce balkona kilitleyen kızım, polisleri aramaya cesaret edemez derken aramam neticesinde gelen ekiplere çıkardığı zorluk yetmedi bir de beni dövdü diyerek itibar suikastına geçti. Ben bu hayatı, birileri üstünde tepinsin diye inşa etmedim. Bilip bilmeden bu hayatı yorum yapmayın!!!” cevabını yazdı.

Editör: Oğuzhan Arslan