Elektrik akımı faciasına  tepkiler sürüyor Elektrik akımı faciasına tepkiler sürüyor

APS HABER / OĞUZHAN ARSLAN - İzmirli kadınlar , yaz döneminde dil öğrenme fırsatı bulacaklar. İzmir Büyükşehir Belediyesi Kadın Çalışmaları Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen ücretsiz dil kursları , İngilizce ve Almanca olmak üzere çeşitli seçenekler sunuyor. Bugün yapılacak olan tanışma toplantısıyla başlayacak olan kurslar, Anahtar Kadın Çalışmaları Bütüncül Hizmet Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

İngilizce kursları salı günleri 10.00-12.00, perşembe günleri 14.00-16.00 saatleri arasında yapılacak. Almanca kursları ise pazartesi günleri 10.00-12.00, çarşamba günleri 14.00-16.00 saatleri arasında düzenlenecek. Kurslara katılmak isteyen kadınlar, kendilerini geliştirmek ve yeni bir dil öğrenmek için başvurabilecekler.

Başvuru ve daha fazla bilgi için 232 293 33 72 numaralı telefondan İzmir Büyükşehir Belediyesi Anahtar Kadın Çalışmaları Bütüncül Hizmet Merkezi’ne ulaşılabilecek. Kurslar, Zübeyde Hanım Mahallesi, Başpehlivan Karaali Caddesi No: 377, Örnekköy Karşıyaka'daki yerleşkede gerçekleştirilecek.

Editör: Oğuzhan Arslan