APS HABER / OĞUZHAN ARSLAN - Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Aras’ın Kurban Bayramı’na kadar bitirilmesi talimatını verdiği Dirgeme-Menteşe Otogar yol çalışmaları tamamlanarak dört şeritli yol vatandaşların hizmetine sunuldu. Ekipler gece-gündüz çalışarak yoldaki çalışmaları tamamladı. Yol çizgi çalışmaları ve trafik ışıklarının devreye alınması sonrası yol vatandaşların hizmetine açıldı.

Muğla'da tur otobüsünün freni boşaldı Muğla'da tur otobüsünün freni boşaldı

Menteşe İlçesi’nde iki etap olarak başlayan ilk etabı Muğla Barosu- AVM sapağı daha önce trafiğe açılan yolun ikinci etabı da tamamlanarak trafiğe açıldı. Dört şeritli olarak planlanan, 26 metre genişliğinde yolda kaldırım düzenlemeleri, ışıklandırma için çalışmalar devam edecek.

DİRGEME-YENİ OTOGAR YOLUNU BAYRAM ÖNCESİ AÇTIK

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Aras şehir merkezinde birçok noktayı birbirine bağlayan, vatandaşların yoğun olarak kullandığı yolu dört şeritli, daha güvenli hale getirdiklerini ve söz verdikleri gibi Kurban Bayramı öncesi hizmete açtıklarını söyledi.

Ahmet Aras; “Muğla merkezde yeni Menteşe Otogarı, TOKİ, hastane ve Yerkesik-Dirgeme gibi mahallelerimizden gelen vatandaşlarımızın yoğun olarak kullandığı yolu genişletmek, daha güvenli hale getirmek için başlattığımız yol çalışmalarını söz verdiğimiz gibi bayram öncesi tamamladık. Yol çizgi çalışmalarının tamamlanması, trafik ışıklarının da devreye alınması ile yolu vatandaşlarımızın hizmetine açtık. Gece gündüz demeden çalışarak yol çalışmalarını tamamlayan ekiplerimize teşekkür ediyorum. Bizler için vatandaşlarımızın güvenli yollarda seyahat etmesi çok önemli. Bu yol genişliği, dört şerit olması, ışıklandırmaları ile vatandaşlarımıza uzun yıllar hizmet edecek. Tüm vatandaşlarımızın bayramını kutluyor, bu yolda keyifli sürüşler diliyorum” diye konuştu.

Editör: Oğuzhan Arslan