APS HABER / PINAR ETCİ - Chp'de lider değişiminin ardından ilk hedef olarak belirlenen Yerel Seçimlere yönelik hareketlilik devam ediyor. Özgür Özel başkanlığındaki yeni yönetimin seçim takvimini belirlemesinin ardından başlayan Belediye Başkanlığı aday adaylık başvuruları da yoğun bir şekilde devam etmektedir. Kalabalık bir grubun Dayanç'ı desteklediği gözlemlendi. Destekleyenlerin başında yer alan Bolçova'nın tanınmış iş insanlarından İbrahim Can Kabakçı ailesi ve Balçova Chp Meclis Üyesi aday adayı olan Adnan Kabakçı'da oradaydı. 

406048773 10160971173572801 1244579895748938822 N

Balçova'nın sevilen simalarından eğitimci/iş insanı Muharrem Dayanç, Balçova'da Belediye Başkanlığı için aday adaylık başvurusunu gerçekleştirdiğini şu sözlerle duyurdu: 

"Balçova Belediye Başkanı aday adaylığı dosyamı Balçova İlçe Başkanlığına teslim ettim. Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün kurmuş olduğu Cumhuriyet Halk Partisi uzun yıllardır benim yuvam oldu. Tanıdıkça ve yaşadıkça gençlik kollarından beri siyaset yaptığım, en genç yaşlarda meclis üyesi olarak görev yapma onuruna ulaştığım partim Cumhuriyet Halk Partisi ailem ve hayat felsefem oldu. Balçova’mız için kurduğum bir hayal var. “Genç Başkan, Yeni Balçova” heyecanıyla yola çıkıyorum. Çok heyecanlıyım. 20 yıllık siyaset, sanat, sosyal projeler ve iş dünyası birikimimi doğduğum kentim için paylaşmaya geliyorum.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Eski Türkiye dönemini tamamen kapatıyoruz Cumhurbaşkanı Erdoğan: Eski Türkiye dönemini tamamen kapatıyoruz

Türkiye'nin ikinci yüzyılına girdiği bugünlerde toplumumuzda ve her katmanda istenen değişim talebi parti yönetimimize de yansımıştır. Bu değişim rüzgârı ile yerel seçimlerde Sayın Genel Başkanımız Özgür Özel liderliğinde yepyeni bir tarih yazmak istiyoruz. Değişimin Yüzyılı ve Yüzyılın değişimi anlayışıyla partimiz büyük başarılara imza atacak ve biz Balçova’mız da bayrağımızı en yüksekte dalgalandıracağız." ifadelerini kullandı. 
 

Editör: Pınar ETCİ