APS HABER / OĞUZHAN ARSLAN -  Son dönemde arabesk müziğin dikkat çeken isimlerinden Derya Bedavacı, Yeşilköy'de bir mekanda sevenleriyle buluştu.

42 yaşındaki sanatçı, konser öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Yaklaşan Ramazan ayını hatırlatan bir muhabirin, "Photoshop  orucu bozar mı?" şeklindeki esprili sorusuna Bedavacı, şöyle cevap verdi:

Bence bozar

"Bence bozar, yapmasınlar. Sahtekarlığa giriyor, yalancılık sonuçta"

Erkeğe estetik yakışır mı?

"Erkeğe estetik yakışır mı?" sorusu üzerine ise "Yakışır elbette, neden yakışmasın?" açıklamasını yapan şarkıcı, "Eşiniz eve elmacık kemiklerini aldırarak veya botokslu gelse ilk tepkiniz ne olurdu?" sorusu karşısında ise kısa bir süre durakladıktan sonra" İnsan yadırgar ama ihtiyacı varsa yapsın, ne diyebilirim?" yorumunda bulundu.

Sosyal medya gömücülerine çok karşıyım

"Sosyal medya gömücülerine çok karşıyım. Bir bakıyorsun bir tane takipçileri yok ama sizi alabildiğine gömüyorlar." diyen şarkıcı, zaman zaman bu linçten kendisinin de payını aldığını söyledi.

"Ben pozitif ayrımcılığa bir tık karşıyım"

Özlem Yıldız'dan  dudaklarını  eleştiren takipçisine cevap Özlem Yıldız'dan dudaklarını eleştiren takipçisine cevap

8 Mart Dünya Kadınlar Günü hakkında konuşan ünlü isim, "Ben pozitif ayrımcılığa bir tık karşıyım. İnsanlar kendilerini eşit şartlarda ve doğru ifade edebilmeli. Kadın ya da erkek fark etmez. Umarım kıymetimizin bilindiği bir gelecek olur. Kadınlar sadece kıymet bilinsin isterler, bu kadar basit." ifadelerini kullandı.

Editör: Oğuzhan Arslan