20 yıldır Partinin İzmir örgütündeki en etkin simalarından biri olarak tanınan Dayanç, doğup büyüdüğü Balçova esnafının dertlerine ortak oldu.

Muharrem Dayanç hem çocukluğundan bu yana çok iyi tanıdığı Balçova sokaklarındaki esnafla dertleşip fikir alışverişinde bulundu.

Esnafla bir araya gelerek dertleşmesinin elbette sadece seçim arefelerinde olan bir şey olmadığını, uzun yıllar boyunca çok iyi tanıdığı ve çok sevdiği insanlarla neredeyse hayatının her günü görüştüğüne dikkat çeken Dayanç, esnafın bütün sorunlarını çok iyi bildiğini ve “Balçova’yı yönetme yetkisi”ni aldığı takdirde hepsini çözüme kavuşturacağını vurguladı.

“Genç Başkan, Yeni Balçova” sloganıyla çıkılan yoldaki temasları kapsamında genç meclis üyesi aday adayları Adnan Kabakçı ve Ata Tuğsuz ile birlikte Balçova Esnaf Odası’nı da ziyaret eden Muharrem Dayanç, Esnaf Odası Başkanı Ali ihsan Boyacı ve oda yöneticileriyle bir araya geldi.

Balçova esnafının sorunlarını yetkili ağızlardan dinlediklerini belirten Dayanç, “Yaz kış demeden sürekli çalışan, üreten Balçova’daki  esnafımızla her zaman birlikte olmaya devam ediyoruz.
Her daim esnaf dostlarımızın yanında olmaya, güne onlarla başlamaya devam edeceğim” şeklinde konuştu.

6562-2

AK Partili Bilal Kırkpınar trafik kazası geçirdi! AK Partili Bilal Kırkpınar trafik kazası geçirdi!

Editör: Pınar ETCİ